Promosyon Ajanda
Plaket-Kupa-Madalya
Promosyon Saatler
Promosyon Kalem
Promosyon Kalem Seti
Promosyon Anahtarlık
Promosyon Takvim


Hakkımızda

 

 

2005 yılından itibaren kaliteli ürünleri uygun fiyatla temin ederek müşterilerimize sunmak üzere yola Etkin Promosyon adıyla çıktık.

 

Kuruluşundan bu yana Etkin Promosyon olarak; promosyon duvar saati üretmekte ve bunun yanında,  günümüze kadar promosyon ajanda, anahtarlık ve kalem setleri gibi bir çok promosyon  üründe siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamaktadır. Yaz dönemlerinde de şapka ve tişört ağırlıklı olmak üzere 4 mevsim promosyon alanında hizmet veren bir firmayız.


Bugün ise son Etkin Promosyon olarak, teknolojiyle donatılmış üretim tesislerimiz ve tecrübeli kadromuz ile; dostlarımıza her gün daha iyiyi daha uygun şartlarda sunmak üzere çalışıyoruz.Bu yolculuk süresince kalite, güven, zamanında teslimat konusunda dostlarımızı hayal kırıklığına uğratmamak için gereken her şeyi yaptık. Onlar da bizden hep daha fazlasını talep ederek, her konuda daha iyi olmamızı sağladılar.


 

Gelecekte ulaşmamız gereken hedefler için sizde bizden daha iyisini isteyebilir bizi yolculuğumuzda destekleyebilirsiniz.


Sağladığımız hizmetler:

 

Promosyon ürünlerimizde lazer baskı, tampon baskı, transfer baskı veya serigraf baskı tekniklerinden isteğinize özgü düzenlemeler yaparak, sizlere en kaliteli şekilde ve en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

 

 

Şirketimizde ürünlerimizin görsellerinin bulunduğu showroom bölümümüzden satın alacağınız ürünler hakkında görsel bir keşif gerçekleştirebilirsiniz.

 

Üstlendiğimiz projelerde sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Size veya şirketinize en üst seviyede hizmet verebilmek için ürününüzün tasarımından teslimine kadar geçen sürede sizinle fikir alışverişinde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

 

Uzman kadromuz eşliğinde gerçekleştirdiğimiz işlerde en önemli unsurumuz müşteri memnuniyetidir.

 

İSTOÇ Bağcılar, İstanbul'da bulunan firmamızın tüm çalışma alanları, aynı site içerisinde bulunmaktadır. Grafik tasarım bölümü,Otomatik serigrafi, Tampon ve Sıcak Baskı atölyemiz,Montaj atölyemiz gibi bir çok birimimiz kompleks çalışmakta, bu sayede işlerinizi mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.


 Saat imalatı ve Saat imalatı ve Montaj atölyemiz gibi bir çok birimimiz kompleks çalışmakta, bu sayede işlerinizi mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

hakkimizda

Etkin Pazar Etkin Tabela Etkin Ajans Etkin Turizm Etkin Promosyon Etkin Grup